Organisatie

De organisatie van de WinterWedstrijden bestaat uit negen leden van de D.S.R. Proteus-Eretes samen met een QQer van het bestuur.

De WinterWedstrijdenKommissie 2018 bestaat uit:


Voorzitter

Tom de Krom

voorzitter@winterwedstrijden.nl

Penningmeester

Roy Simons

penningmeester@winterwedstrijden.nl

Wedstrijdleiding

Thijs van der Zee

wedstrijdleiding@winterwedstrijden.nl

Wedstrijdleiding

Marius Franx

wedstrijdleiding@winterwedstrijden.nl

Kommissaris Baan

Elke Sanders

baan@winterwedstrijden.nl

Kommissaris Beuk

Jasper Boogers

beuk@winterwedstrijden.nl

Kommissaris PR

Romy Zwetsloot

media@winterwedstrijden.nl

Kommissaris Acquisitie

Dorus de Boer

acquisitie@winterwedstrijden.nl

Kommissaris Veiligheid

Roos van Hoften

veiligheid@winterwedstrijden.nl

Qualitate Qua

Paula Lambregts

info@proteus-eretes.nl