Organisatie

De organisatie van de WinterWedstrijden bestaat uit negen leden van de D.S.R. Proteus-Eretes samen met een QQer van het bestuur.
WinterWedstrijdenKommissie 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De WinterWedstrijdenKommissie 2017 bestaat uit:

VoorzitterDave Verstatevoorzitter@winterwedstijden.nl
PenningmeesterMarijn van Loopenningmeester@winterwedstrijden.nl
WedstrijdleidingTom van Woudenbergwedstrijdleiding@winterwedstrijden.nl
WedstrijdleidingLisa Klaassenwedstrijdleiding@winterwedstrijden.nl
Kommissaris BaanPaula Lambregtsbaan@winterwedstrijden.nl
Kommissaris BeukRoos van Hoftenbeuk@winterwedstrijden.nl
Kommissaris PRElke Sandersmedia@winterwedstrijden.nl
Kommissaris AcquisitieTom de Kromacquisitie@winterwedstrijden.nl
Kommissaris VeiligheidThijs van der Zeeveiligheid@winterwedstrijden.nl
Qualitate QuaMirja Dooreninfo@proteus-eretes.nl